Klaster Innowacji Energetycznych w Bytomiu nowym członkiem KIKE i OZE!

Klaster Innowacji Energetycznych w Bytomiu nowym członkiem KIKE i OZE!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Krajowa Izba Klastrów Energii i OZE wciąż się rozrasta. Nowym członkiem KIKE i OZE został Klaster Innowacji Energetycznych w Bytomiu.

Klaster Innowacji Energetycznych w Bytomiu to porozumienie lokalnych podmiotów zajmujących się wytwarzaniem, dystrybucją, magazynowaniem i konsumpcją energii. Efektem współpracy członków klastra ma być stworzenie samowystarczalnego systemu energetycznego. Koordynatorem bytomskiego klastra jest Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bytomiu.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bytomiu dostarcza ciepło dla celów ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewu ciepłej wody użytkowej na obszarze Bytomia i Radzionkowa. PEC Sp. z o.o. jest firmą specjalistyczną, której misją jest zaspokajanie uzgodnionych wymagań i oczekiwań Klientów poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług w zakresie produkcji i dostawy ciepła.

Nadrzędnym celem bytomskiego PEC-u jest stałe podnoszenie jakości usług, zmniejszanie negatywnego wpływu na środowisko, zapobieganie zanieczyszczeniom środowiska oraz ciągłe doskonalenie skuteczności działania wdrożonego w naszym przedsiębiorstwie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem.

Witamy na pokładzie i mamy nadzieję na owocną współpracę!