Krajowa Izba Klastrów Energii patronem branżowym Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER

Krajowa Izba Klastrów Energii patronem branżowym Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER to najważniejsze wydarzenie związane z odnawialnymi źródłami energii w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas targów przedstawione zostaną nowoczesne produkty oraz usługi z zakresu fotowoltaiki, biogazu, biomasy, energii wiatrowej, wodnej oraz geotermalnej, a także biopaliw. Na uwagę zasługują również prezentacje infrastruktury magazynowania energii oraz ładowania pojazdów elektrycznych. Z dumą informujemy, że patronem branżowym tego niezwykle istotnego wydarzenia została Krajowa Izba Klastrów Energii i OZE.

Wiedza i praktyka

Targi GREENPOWER to miejsce spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń przedsiębiorców, pracowników administracji oraz przedstawicieli branżowych izb i stowarzyszeń. Panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, naukowców i praktyków oraz zagranicznych gości, gromadzą liczne grono zainteresowanych odbiorców, a poruszone tematy spotykają się z dużym zainteresowaniem uczestników. Odwiedzający Targi GREENPOWER poznają najnowsze trendy i nowości branżowe, nawiązują nowe kontakty biznesowe, a także biorą udział w licznych konferencjach.

Greenpower to platforma umożliwiająca zdobycie wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych związanych z OZE. To także miejsce spotkań ekspertów z praktykami – wyjaśnia Dominik Szymański, Dyrektor Targów GREENPOWER – W tegorocznym programie nie zabraknie konferencji poświęconych zarówno fotowoltaice, jak i magazynowaniu energii, efektywności energetycznej, czy też elektromobilności – dodaje.

Profesjonalni zwiedzający

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na relacje inwestorskie. W targach uczestniczy szerokie grono profesjonalistów – inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Dzięki temu, Targi GREENPOWER na stałe wpisały się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Nie tylko OZE

Równocześnie z Targami GREENPOWER odbywać się będą: Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Energii EXPOPOWER, Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND, Środkowoeuropejskie Forum Dekarbonizacji NetZero, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX. Odbywające się w tym czasie wskazane wydarzenia, niewątpliwie stworzą największy i najważniejszy blok targowy dla branży OZE, ciepłowniczej, wentylacyjnej, chłodniczej, sanitarnej, dekarbonizacyjnej, zabezpieczania mienia, cyberbezpieczeństwa, ochrony zdrowia i pracy w 2024 roku w Polsce.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.greenpower.pl.