KIKE partnerem PARP podczas międzynarodowych targów MIDDLE EAST ENERGY w Dubaju!

KIKE partnerem PARP podczas międzynarodowych targów MIDDLE EAST ENERGY w Dubaju!

Krajowa Izba Klastrów Energii będzie jednym z oficjalnych partnerów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości podczas międzynarodowych targów MIDDLE EAST ENERGY odbywających się w dniach 7-9 marca 2022 r. w Dubaju.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z partnerem, Krajową Izbą Klastrów Energii, zaprasza polskie firmy z branży energetycznej do skorzystania z polskiego stoiska narodowego, które zostanie zorganizowane podczas międzynarodowych targów MIDDLE EAST ENERGY, odbywających się w dniach 7-9 marca 2022 r. w Dubaju.

Middle East Energy to największe na Bliskim Wschodzie targi dla branży energetycznej, w tym OZE, od lat będące miejscem spotkań ekspertów, przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji działających w tej branży. Tegoroczna, 47. edycja dedykowana jest następującym obszarom:

• Inteligentne rozwiązania (Smart solutions), w szczególności w dziedzinie transformacji cyfrowej (automatyzacja, internet rzeczy, cyber bezpieczeństwo, uczenie maszynowe, big data)

• Odnawialna i czysta energia (energia słoneczna, wiatrowa, wodna, zielony wodór, technologie związane z magazynowaniem energii i produkcją baterii)

• Zasilanie awaryjne i zapasowe (Critical and back-up power)

• Transmisja i dystrybucja

• Konsumpcja i zarządzanie energią

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia tu.

KIKE oraz PARP, firmom zainteresowanym skorzystaniem ze stoiska, umożliwiają:

• prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, gadżety itp.),

• wyświetlanie materiałów audio-wizualnych na dostępnych na stoiskach nośnikach multimedialnych (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),

• odbywanie spotkań z partnerami biznesowymi w przygotowanej na stoisku strefie b2b lub VIP room-ie.

Informujemy, że wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem ze stoiska i powyższych form promocji we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania podczas wydarzenia, jak również biletów wejściowych na targi MIDDLE EAST ENERGY.

Firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska prosimy o kontakt z Panią Agatą Karcz-Cholewą (agata_karcz@parp.gov.pl) do 31 stycznia 2022 r.

Stoisko zostanie zorganizowane w ramach projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand”, poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.